Aktualności - ePodium

Aktualności

Certyfikat AdWords

Umieszczono w: Aktualności, Blog przez epodium.pl on 24 września 2014 | Brak komentarzy

Stało się. 18 września 2014 roku dołączyłem do grona osób posiadających Certyfikat Google AdWords:

Certyfikat Google Adwords Jarosław Szymkowicz

Certyfikacja Google AdWords jest profesjonalną akredytacją od Google dla osób, które osiągnęły wysoki poziom znajomości zarówno podstawowych jak i zaawansowanych aspektów prowadzenia kampanii reklamowych.

Więcej nt. certyfikatów tutaj https://support.google.com/partners/answer/3154326?hl=pl

Powrót domen regionalnych z nałożonych filtrów

Umieszczono w: Aktualności, Blog, SEO / SEM przez epodium.pl on 27 stycznia 2012 | Brak komentarzy

Dla przypomnienia – ostatni update algorytmu wyszukiwarki Google spowodował, że bardzo wiele domen regionalnych wylądowało tzw. „filtrze” (na odległych pozycjach). Dziś coraz więcej osób potwierdza powrót domen z „dalekiej podróży” czego dowodem jest prezentowany obok zrzut ekranu.
Czy taka sytuacja się utrzyma dowiemy się wkrótce…

Ogólne frazy a lokalizacja

Umieszczono w: Aktualności, Blog, SEO / SEM przez epodium.pl on | Brak komentarzy

Dzisiaj zauważyliśmy, iż na popularne zapytania zadane wyszukiwarce Google.pl prezentuje mocno zawężone wyniki lokalne prezentowane na popularnych mapkach.

Pozycjonowanie Rzeszów

Umieszczono w: Aktualności, Blog przez epodium.pl on 12 sierpnia 2010 | Brak komentarzy

Specjalna oferta na pozycjonowanie – „słowo kluczowe + Rzeszów”

Działając w Internecie, w którym nie ma jako takich ograniczeń terytorialnych, nie można zapomnieć o tym jak ważny jest rynek lokalny. Wychodząc na przeciw niezwykle szybko rozwijającemu się Podkarpaciu postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę skierowaną dla klientów indywidualnych oraz firm z sektora MSP  funkcjonujących na terenie Rzeszowa oraz okolicznych miejscowości.

Potencjalny klient jest mocno związany ze swoim miastem.

Chcąc dotrzeć z ofertą do klienta lokalnego warto zainwestować w pozycjonowanie słów związanych z obszarem swojej działalności. Przykładem może być tutaj popularna fraza pozycjonowanie Rzeszów, po wpisaniu której, w wyszukiwarce  otrzymujemy listę firm zajmujących się promocją stron internetowych ściśle powiązanych z miejscowością, z której dodatkowo pochodzi potencjalny Klient. Bądźmy pewni, że czy to ze względu na zamieszkanie czy obszar prowadzonej przez niego działalności wybierze jedną z tych firm.

Wypełnij formularz zamówienia i poproś o wycenę już teraz!

Hello world!

Umieszczono w: Aktualności, Blog przez epodium.pl on 7 czerwca 2010 | Brak komentarzy

By tradycji stało się za dość Blog firmy ePodium.pl rozpoczyna swoja działalność tradycyjnym „Hello world!”. Już wkrótce pierwsze wpisy…